14 листопада 2017 року до голови Хмельницької районної ради Мельника Юрія Володимировича завітала на особистий прийом директор Хмельницької районної дитячої музичної школи Гідзула Ніна Володимирівна. Під час зустрічі з Ніною Володимирівною було обговорено фінансування дитячої музичної школи до кінця поточного року, а також подальші кроки розвитку дитячої музичної школи.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані