Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Під час зустрічі з Олександром Петровичем обговорювались питання щодо соціально-економічного розвитку громади, також обговорювались питання освітлення, ремонту доріг та ряд інших питань, які мають важливе значення для діяльності сільської ради та жителів громади. |
Перед початком засідання Олександр Корнійчук виконав приємну місію – вручив нагороди та відзнаки визначним подолянам. |
Про призначення редактора газети «Прибузька зоря»
Про Звернення щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні та проведення Всеукраїнського референдуму
Про затвердження статуту Мацьковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області у новій редакції