Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні заступник голови районної ради здійснив особистий прийом громадян. Окрім громадян на прийом до заступника прийшла голова Черепівківської сільської ради Деркалюк Валентина Василівна. В ході зустрічі з Валентиною Василівною були обговорені подальші кроки в освоєні коштів наданих субвенцією з державного бюджету на освітлення вулиць села Черепівка. |
Лише Пісківська об’єднана громада, що у Київській області, усе ще не подала проектів до Мінрегіону. Як повідомлялося, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках. |