23 листопада у сесійній залі Хмельницької районної ради відбулось пленарне засідання двадцять другої сесії Хмельницької районної ради сьомого скликання під головуванням Мельника Юрія Володимировича. На сесії, крім депутатів районної ради, були присутні: заступник голови районної ради Ізбінський Максим Іванович, голова райдержадміністрації Коменда Леся Мирославівна, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, начальники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.