Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні заступник голови районної ради здійснив особистий прийом громадян. Окрім громадян на прийом до заступника прийшла голова Черепівківської сільської ради Деркалюк Валентина Василівна. В ході зустрічі з Валентиною Василівною були обговорені подальші кроки в освоєні коштів наданих субвенцією з державного бюджету на освітлення вулиць села Черепівка. |