31 жовтня заступник голови районної ради Максим Ізбінський та заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук провели зустріч з батьками учнів районної дитячої музичної школи з с.Давидківці. Питання, яке обговорили, стосувалось подальших перспектив роботи музичної школи та забезпечення прав дітей на здобуття відповідної освіти, у зв’язку з прийняттям рішення районної ради «Про ліквідацію Хмельницької районної дитячої музичної школи».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані