Сьогодні, 17 жовтня 2018 року відбулась двадцять восьма чергова сесія Хмельницької районної ради під головуванням Мельника Юрія Володимировича. На сесії, крім депутатів районної ради, були присутні: заступник голови районної ради Максим Ізбінський, голова райдержадміністрації Леся Коменда, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.