Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні голова районної ради Мельник Юрій Володимирович здійснив особистий прийом громадян. Окрім громадян на прийом до Юрія Володимировича завітала директор Хмельницької районної дитячої музичної школи Гідзула Ніна Володимирівна. В ході зустрічі з Ніною Володимирівною були обговорені питання подальшої роботи та фінансування дитячої музичної школи. |