Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні голова районної ради Мельник Юрій Володимирович здійснив особистий прийом громадян. Окрім громадян на прийом до Юрія Володимировича прийшов голова Масівецької сільської ради Комарніцький Микола Адольфович. В ході зустрічі з Миколою Адольфовичем було обговорено питання соціально-економічного розвитку села та ряд інших питань, які мають важливе значення для діяльності сільської ради та жителів села. |