Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Під час зустрічі обговорювались питання подальшого реформування сфери охорони здоров’я, фінансування комунального закладу «Центр ПМСД Хмельницького району», кількості укладених договорів з жителями району та інші питання від яких залежить забезпечення якісної медичної допомоги для жителів Хмельницького району. |
|
«Дані щомісячного моніторингу демонструють, що завдяки децентралізації скрізь в країні — у регіонах і громадах — продовжують відбуваються процеси, спрямовані на розвиток територій. В кожній області триває добровільне об’єднання громад, усе більше громад співпрацюють для вирішення спільних проблем. У багатьох містах і селах будують чи ремонтують дитсадки, школи, медичні заклади, ЦНАПи та іншу соціальну інфраструктуру. Цифри та факти вперто доводять, що реформа не зупиняється і що на місцях розуміють, як важливо підтримувати ці зміни і рухатися швидко», — прокоментував дані моніторингу перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода. |