Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні заступник голови Хмельницької районної ради здійснив особистий прийом громадян. До Максима Івановича звернулась жителька села Пирогівці. В ході зустрічі обговорили земельні питання та ряд інших питань. З усіх питань, з якими звернулась жителька району до заступника голови районної ради, були надані кваліфіковані відповіді та роз’яснення. |