Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Підчас зустрічі було обговорено ряд важливих питань, зокрема: - питання водопостачання, - освітлення території бібліотеки, Також під час зустрічі було обговорено питання співпраці бібліотек і влади в умовах реформування. |
1 листопада 2016 року відбулось засідання тимчасової комісії Хмельницької районної ради з контролю за використанням бюджетних коштів, яку провів голова тимчасової комісії Гуцул Василь Антонович. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення. |