Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні, 29 червня заступник голови районної ради здійснив особистий прийом громадян. До Максима Івановича звернувся жителі села Климашівка Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади з проблемами, які хвилюють громаду села. Звернення стосувались земельних питань та соціально-економічного забезпечення. З усіх питань, з якими звернулися до заступника голови районної ради, були надані кваліфіковані відповіді та роз’яснення. |