У районі триває робота по формуванню проекту районного бюджету на 2019 рік. Так, сьогодні проведено робочу зустріч з перевізниками, які надають послуги пасажирських перевезень жителям сіл району, що не увійшли до об’єднаних територіальних громад. Участь у зустрічі взяли: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови районної ради Максим Ізбінський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник управління фінансів адміністрації Неоніла Конопко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Гулько. Учасники зібрання обговорили питання відшкодування перевізникам витрат на перевезення пільгової категорії громадян у 2019 році.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані