6 грудня 2018 року відбулась робоча нарада по формуванню проекту районного бюджету на 2019 рік. Участь у нараді взяли: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови районної ради Максим Ізбінський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Неоніла Конопко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані