24 жовтня відбулася нарада з питань формування районного бюджету на 2020 рік. Участь у нараді взяли: голова районної ради Юрій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупа, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальники управління фінансів адміністрації Неоніла Конопко та сільські голови. Тож у районі триває активна робота щодо формування бюджету. Зокрема, під час сьогоднішньої наради було обговорено основні підходи та особливості формування бюджетів на 2020 рік і питання розподілу витрат на об’єкти спільного фінансування, а саме на заклади соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані