19 листопада голова райдержадміністрації Леся Коменда провела нараду з актуальних питань формування бюджету району на 2019 рік, в якій взяли участь: заступник голови районної ради Максим Ізбінський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник управління фінансів Неоніла Конопко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Надія Гулько, Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зінаїда Бандирська. Йшлося про формування бюджету району на 2019 рік в частині співфінансування об’єктів спільної власності.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані