Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
![]() Тож напередодні свята у районному будинку культури відбулися урочисті заходи. Працівників галузі сільського господарства Хмельницького району прийшли привітати: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови райради Максим Ізбінський, голова райдержадміністрації Леся Коменда та заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук. |
«Ці кошти ДФРР будуть спрямовані на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних закладів, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення мостової та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведення термомодернізації тощо. Переважна більшість проектів буде завершена у 2018 році», – наголосив Геннадій Зубко. |