Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
![]() Тож напередодні свята у районному будинку культури відбулися урочисті заходи. Працівників галузі сільського господарства Хмельницького району прийшли привітати: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови райради Максим Ізбінський, голова райдержадміністрації Леся Коменда та заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук. |