Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
![]() Перед початком розгляду питань порядку денного Леся Мирославівна повідомила про призначення першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Крупи. |
До голови районної ради зверталися жителі Хмельницького району із клопотаннями, які стосувалися, зокрема, ремонту доріг, будівництва водогону для забезпечення населення питною водою, освітлення вулиць та земельних питань. Юрій Володимирович пообіцяв посприяти у вирішені наболілих питань громадян, які побували на прийомі. |
«Я хочу наголосити, що я зроблю все від мене залежне... Бо від загрози російської агресії у нас, на сьогоднішній день, демократія не порушена. І ніякої там військової влади у нас немає... Я зроблю усе від мене залежне, щоб на наступне пленарне засідання Верховної Ради України підготувати необхідні законодавчі ініціативи, які будуть мати обмежений термін дії до кінця поточного року, які б дозволили провести вибори в об’єднаних територіальних громадах», - розповів він. |