13 листопада за участю керівників району на базі Чорноострівської селищної ради пройшла робоча нарада. На нараді були присутні: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови районної ради Максим Ізбінський, голова райдержадміністрації Леся Коменда, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, а також працівники Чорноострівської селищної ради на чолі з селищним головою Михайлом Дзісем. Йшлося про ряд важливих питань життєдіяльності району, зокрема, обговорили питання формування бюджетів на 2019 рік та подальше фінансування об’єктів спільної власності.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані