Сьогодні, 20 вересня, відбулась нарада з головами об’єднаних територіальних громад. Участь у ній взяли: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови райради Максим Ізбінський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Неоніла Конопко, а головний лікар комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району" Леонід Коцюба, голови ОТГ та бухгалтери відповідних сільських рад ОТГ. Під час наради йшлося про ряд важливих питань життєдіяльності району, зокрема, обговорили питання формування місцевих бюджетів на 2019 рік та подальше фінансування об’єктів спільної власності.
Як наголошувалось, у районі має й надалі забезпечуватись належний рівень надання послуг у різних сферах життя та діяльності прибужан – і в сфері охорони здоров’я, освіти, соціального захисту - це спільне завдання влади на місцях і керівництва району.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані