Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Сьогодні заступник голови районної ради Ізбінський Максим Іванович здійснив особистий прийом громадян. Окрім громадян на прийом до Максима Івановича завітав голова Хмельницької районної організації ветеранів Олексій Мазур. В ході зустрічі з Олексієм Григоровичем були обговорені питання подальшої роботи організації. |
Про це зазначив Віктор Овчарук, Віце-президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Тернопільської обласної ради на Всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування, що відбувається у Затоці під час розгляду питання на тему медицини. |