До Дня місцевого самоврядування в Україні, що відзначається 7 грудня, U-LEAD з Європою запрошує вас взяти участь у нашому Facebook-марафоні. Відповідно, тема нашого марафону - "Місцеве самоврядування дає можливості для сильних та процвітаючих громад". Завантажуйте фото та відео (до 60 секунд), які покажуть, наскільки ви пишаєтесь своєю громадою! Розкажіть нам особисту історію вашої громади - і ви матимете шанс виграти вражаючі призи!
Щоб взяти участь у Марафоні, протягом періоду з 23 листопада по 7 грудня 2017 року надсилайте фотографії або відео (до 60 секунд ) на теми, що стосуються теми марафону, зокрема, але не обмежуючись ними.
Гордість моєї громади (інфраструктурні проекти, пейзажі, люди, якими я пишаюсь)Ідеї розвитку громади
Додайте коротку натхненну історію про вашу спільноту за допомогою хештегу #hromadapower та позначте офіційну сторінку U-LEAD у своєму повідомленні! Кращі твори будуть обрані комітетом журі та нагороджені дивовижними призами: Перший приз - iPad або інший планшет вартістю до 10 000 грн Другий приз- сертифікат на придбання книг в інтернет-магазині nashformat.ua вартістю до 5 000 грн Третій приз - сертифікат на придбання книг в інтернет-магазині nashformat.ua вартістю до 3 000 грн Переможці будуть оголошені 11 грудня на офіційній сторінці U-LEAD Продемонструйте свою креативність і приєднуйтеся до марафону за сильні та процвітаючі громади!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані