Головна сторінка » Відбулась робоча нарада стосовно використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій
7 листопада 2017 року відбулась робоча нарада, у якій взяли участь: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Гуцалюк, голова райдержадміністрації Леся Коменда, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Зелінський, начальник управління Державної казначейської служби України у Хмельницькому районі Марина Олійник. Питання, яке піднімалось під час наради, стосувалось використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані