Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
![]() У цей день вони приймали вітання від заступника голови районної ради Максима Ізбінського, голови райдержадміністрації Лесі Коменди та інших гостей. |
Цього дня пролунало багато приємних слів та побажань. Усі зичили здоров’я, наснаги, нових здобутків, благополуччя, достатку й миру, поваги і вдячності від людей. Працівники соціальної сфери в свою чергу висловили вдячність керівникам району за підтримку, допомогу і співпрацю. З нагоди свята та за сумлінну праці і високий професіоналізм нагородили кращих працівників. Святковий настрій дарували присутнім вихованці районної дитячої музичної школи та артисти районного будинку культури. |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |