1 червня у Центрі соціальної реабілітації та адаптації для дітей-інвалідів, що у с.Райківці, відбувся святковий захід. Привітати діток до Центру завітали: голова районної ради Юрій Мельник, голова райдержадміністрації Леся Коменда та голова Гвардійської сільської ради ОТГ Тетяна Нетреба. Керівники району привітали юних прибужан із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей. Побажали маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок. В рамках святкування відбувся концерт для дітей та вручення подарунків.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані