По всій країні 21 листопада відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Його встановлено Указом Президента, аби віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Тож, цього дня в смт Чорний Острів відбувся мітинг реквієм "Нам пам'ять серця не дає спокою", присвячений тим, хто у боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, славним синам і донькам нашого народу, які у розквіті сил віддали свою молодість, учасникам Помаранчевої революції, Героям небесної сотні, Революції Гідності і сьогоднішнім захисникам нашої незалежності і територіальної цілісності. Участь у ньому взяли: голова районної ради Юрій Мельник, голова райдержадміністрації Леся Коменда, заступники голови райдержадміністрації Андрій Зелінський та Сергій Янчук, голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь, школярі, місцеві жителі.
|