19 вересня 2016 року голова районної ради Мельник Юрій Володимирович провів зустріч із начальником пожежної частини в Хмельницькому районі - Свірчуком Олександром Олександровичем та завідувачем сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолієм Денисюком. В ході зустрічі обговорили забезпечення пожежної безпеки в районі та розвиток інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Хмельницькому районі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані