Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
![]() Саме таке питання розглянуто у селекторному режимі на засіданні Державної надзвичайної протиепізотичної комісії при облдержадміністрації. У районній студії селекторного зв'язку були присутні: голова районної ради Юрій Мельник, голова районної державної адміністрації Леся Коменда, перший заступник голови адміністрації Андрій Зелінський та члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. |
Сьогодні заступник голови районної ради здійснив особистий прийом громадян. Окрім громадян на прийом до заступника прийшла голова Черепівківської сільської ради Деркалюк Валентина Василівна. В ході зустрічі з Валентиною Василівною було обговорено питання соціально-економічного розвитку села та ряд інших питань, які мають важливе значення для діяльності сільської ради та жителів села. |