31 серпня 2016 року голова районної ради Мельник Юрій Володимирович поспілкувались із начальником місцевої пожежної охорони села Масівці Корж Іваном Павловичем. В ході зустрічі обговорили забезпечення пожежної безпеки населеного пункту та розвиток інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Хмельницькому районі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані