Відповідно до листа заступника голови обласної державної адміністрації «Про удосконалення організації гасіння пожеж у сільській місцевості» та графіка проведення оглядів пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони, 20 червня на базі місцевої пожежної охорони с. Масівці було проведено огляд Аркадієвецького, Малиницького, Масівецького, Гвардійського підрозділів місцевої пожежної охорони. В проведені огляду взяли участь голова районної ради Юрій Мельник, голова райдержадміністрації Леся Коменда, заступник начальника ГУ ДСНС України в Хмельницькій області з реагування на надзвичайні ситуації Петро Сибіга, начальник 1 ДПАРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Олександр Свірчук, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту населення адміністрації Юлія Поліщук та представники сільських рад.
В ході проведення огляду було звернено увагу на стан пожежних автомобілів, оснащення пожежно-рятувальним обладнанням, укомплектованість членів МПО спеціальним одягом, спорядженням та переносними радіостанціями. Було проведено практичне навчання щодо виконання нормативу підрозділами МПО «Гасіння пожежі». По завершенню огляду та виконання практичного завдання було підведено підсумки, за результатами яких найкращу готовність до виконання дій за призначенням продемонстрував підрозділ Аркадієвецької місцевої пожежної охорони.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані