21 червня поточного року голова районної ради Юрій Мельник та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Островерха з нагоди 40 річниці початку роботи підприємства, «Дня відкритих дверей» та проведення огляду технічного стану і готовності до приймання урожаю 2018 року відвідали «Богданівецький комбінат хлібопродуктів» ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України». У заході також взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств Хмельницького району, які є незмінними партнерами підприємства. Директор комбінату хлібопродуктів Ігор Артьомов ознайомив присутніх з можливостями підприємства щодо приймання, відвантаження та зберігання зерна урожаю поточного року. Крім того під час заходу на підприємстві відбулись практичні навчання з пожежної безпеки. Силами підрозділів місцевої пожежної охорони та пожежно-сторожової охорони КХП проведено відпрацювання гасіння умовної пожежі на елеваторі.
Слід зазначити, що Філія «Богданівецький комбінат хлібопродуктів» - одне з найпотужніших підприємств за складськими місткостями, сушильними, залізничними та розвантажувальними можливостями на Хмельниччині. Основними культурами зберігання є пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник, соя. Загальна робоча зернова місткість елеватора філії складає 90 тис. тонн. Переробні потужності млинзаводу філії, введеного в експлуатацію у 1978 році, складають 25 тис. тонн борошна в рік, добова продуктивність - 120 тонн. Потужності філії з приймання/відвантаження зерна: приймання з залізничного транспорту – 1000 т/добу; приймання з автомобільного транспорту – 1600 т/добу; відвантаження на залізничний транспорт – 1000 т/добу; відвантаження на автотранспорт – 500 т/добу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані