27 березня 2019 року відбулось засідання балансової комісії з розгляду питань фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, організацій, які є об’єктами спільної власності територіальних громад району, яке провів заступник голови районної ради Максим Ізбінський. Участь у засіданні взяли: голова районної ради Юрій Мельник, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Шеремета, заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Віра Зданюк, заступник начальника управління Державної казначейської служби у Хмельницькому районі Ігор Ткачук, депутати районної ради, керівники комунальних підприємств та інші члени балансової комісії.
На комісію були винесені питання «Про перевірку фінансово-господарської діяльності КНП «Центру ПМД Хмельницького району», «Про перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства комунальної власності Хмельницька Центральна районна лікарня» та «Про перевірку фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Хмельницький районний будинок культури».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані