29 березня 2018 року відбулось засідання балансової комісії з розгляду питань фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, організацій, які є об’єктами спільної власності територіальних громад району, яке провів заступник голови Хмельницької районної ради Максим Ізбінський. Участь у засіданні взяли: голова районної ради Юрій Мельник, головний лікар Хмельницької ЦРЛ Олександр Костюк та члени комісії. На комісію було винесено питання «Про перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства комунальної власності Хмельницька Центральна районна лікарня».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані