Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Пріоритетним завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Долучитися до участі можуть й територіальні громади сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч. Також є опція спільної заявки. Фаза Впровадження реалізовується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного Програма співпрацюватиме приблизно з 150 громадами. У першому раунді можуть брати участь представники органів місцевого самоврядування з 22 областей України. |
![]() |
На нараді було обговорено перелік завдань, які потрібно виконати на цьому тижні. За підсумками наради працівникам виконавчого апарату дано відповідні доручення. |