Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
|
З першого питання порядку денного щодо підсумків соціально-економічного розвитку Хмельницької області за 2018 рік доповідала директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Олена Бохонська. |
Ініціатива розпочата за результатами засідання Круглого столу «Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи», де учасники неодноразово наголосили на значимості цього питання. Перейти на сторінку обговорень можна натиснувши СЮДИ. |