26 березня 2019 року відбулось засідання балансової комісії з розгляду питань фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, організацій, які є об’єктами спільної власності територіальних громад району, яке провів заступник голови Хмельницької районної ради Максим Ізбінський. Участь у засіданні взяли: заступник начальника управління Державної казначейської служби у Хмельницькому районі Ігор Ткачук, депутати районної ради та керівники комунальних підприємств.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані