Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Основна мета форуму – мобілізація якнайширшого кола інституцій (вищі учбові заклади, органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, преса, інші зацікавлені інституції) в напрямку досягнення Цілей Сталого розвитку ООН на рівні Хмельницької області та ознайомлення з підходами у розвитку суспільства в цілому і громад зокрема у контексті Цілей Сталого розвитку, що задекларовані ООН. |