Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Щоб вшанувати громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, патріотизм і мужність українців, які не побоялися стати на захист демократії і європейського вибору України, у Чорному Острові проведено пам’ятний захід. Участь у ньому взяли: голова районної ради Юрій Мельник, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, голова Чорноострівської об’єднаної територіальної громади Михайло Дзісь, представники духовенства та жителі селища. |