Дев’ятеро бійців військової частини А3013, що дислокується поблизу с.Грузевиця, сьогодні повернулися з передової. Зустрічали наших героїв урочисто. На плацу їх очікували рідні та близькі, особовий склад ВЧ А 3013 на чолі з командиром, полковником Миколою Сандулом, духовенство, а також представники влади: голова районної ради Юрі Мельник,заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, перший заступник Чорноострівського селищного голови Світлана Мельник. Близько року військовики несли службу в зоні АТО. І велике щастя, що всі повернулися додому живими та здоровими.
Опісля хвилюючих обіймів рідних із вояками, відбувся молебень за участі місцевих священнослужителів. Під час урочистостей представники влади району подякували українським захисникам за мирне небо, мужність і патріотизм та з нагоди повернення, за гідну службу і зразкове виконання військового обов’язку командир частини вручив військовослужбовцях почесні грамоти.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані