У переддень свята, 5 грудня, у Військовій частині А3013, що дислокується поблизу с. Грузевиця, відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України. Участь в урочистостях взяли: заступник голови районної ради Максим Ізбінський, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Зелінський, особовий склад військової частини А3013, голова Чорноострівської сільської ради Михайло Дзісь та інші запрошені.
Усі присутні вшанували пам’ять загиблих бійців АТО хвилиною мовчання. Під час свята кращі військовослужбовці були нагороджені медалями та грамотами, зокрема, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України були вручені також Почесні грамоти від районної ради та районної державної адміністрації. Святковий настрій та вокальні номери усім присутнім подарували працівники районного будинку культури та учні Чорноострівської музичної школи.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані