Серед перших навчальних закладів, де соціальні лекції та фільм про згубний вплив наркотиків показали школярам, стала Лісогринівецька та Іванковецька школи. (Реалізація проекту "СТОП Наркоманії" у селі Іванківці, Хмельницького району) Окрім просвітницьких зустрічей організатори підготували для молоді ще й інформаційні буклети. Пропагувати здоровий спосіб життя серед старшокласників благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» буде і у інших населених пунктах району згідно графіку.
Графік проведення соціального проекту «СТОП Наркоманії» у Хмельницькому районі
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані