Сьогодні голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник разом з заступником голови районної ради Максимом Ізбінським та директором Пироговецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмилою Войтюк перевірили хід проведення капітального ремонту даху Пироговецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Головний виконавець ремонтних робіт доповів про виконані ремонтні роботи та повідомив про подальші кроки капітального ремонту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані