1 серпня 2017 року пройшла робоча нарада, в якій взяли участь: голова районної ради Юрій Мельник, голова райдержадміністрації Леся Коменда, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Зелінський, заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Світлана Шеремета та голова Пироговецької сільської ради Володимир Чернюк. На нараді було обговорено актуальне питання – підготовка Пироговецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів до нового опалювального сезону з метою забезпечення належної роботи закладу освіти у осінньо-зимовий період та створення комфортних умов для навчання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані