Архів сайта |
Березень 2024 (1) Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) |
Під час наради розглядалося питання підготовки закладів освіти району до нового опалювального сезону з метою забезпечення належної роботи закладі освіти у осінньо-зимовий період та створення комфортних умов для навчання. Дане питання постійно знаходиться на контролі у керівництва району, адже вчасне виконання запланованих заходів дозволить забезпечити стале функціонування об'єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період. |