24 серпня представники обласної влади, громадськості, міської ради, різних підприємств, установ та організацій, делегації з усіх районів Хмельниччини, місцеві жителі зібралися на головному майдані міста Хмельницького, де відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України. З державним святом присутніх привітали: голова облради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, народний депутат України Сергій Мельник. Кращим подолянам вручили відзнаки Президента України, Почесні грамоти, Подяки, цінні подарунки, від обласної державної адміністрації, обласної ради, міської ради. Серед нагороджених і наш волонтер Олександр Ліщинський, який разом з іншими небайдужими займається збором допомоги для військових формувань, зокрема, допомагають 95-му батальйону, 128-й бригаді, 8-полку спецпризначення, сім’ям загиблих учасників АТО, дитячим будинкам, що знаходяться на лінії фронту.
|