30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Саме напередодні цього свята, 29 вересня, центральну районну бібліотеку відвідали керуючий справами виконавчого апарату Хмельницької районної ради Юрій Гуцалюк, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Янчук, які привітали бібліотечних працівників з їх професійним святом.
Присутніх з святом також привітали: завідувач сектору культури райдержадміністрації Зоя Гадзира, директор центральної районної бібліотеки Зоя Філіпенко та інші гості. Впродовж свята бібліотечні працівники та активні читачі отримували квіти, подарунки. Найкращих працівників бібліотек – за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, впровадження інновацій району та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек було нагороджено почесними грамотами та подяками від районної ради, райдержадміністрації та сектору культури адміністрації. Під час заходу активні читачі та користувачі бібліотеки мали можливість висловити свої думки та подарувати присутнім свої творіння – душевні вірші різних жанрів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані