1 вересня 2016 року за участю голови районної ради Юрія Мельника, депутатів районної ради, голови Чорноострівської селищної ради Михайла Дзіся відбулись святкові заходи, урочистості, які започаткували навчальний рік, а також урочисте відкриття дошки по присвоєнню Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героїв Небесної Сотні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані