21 липня 2016 року голова Хмельницької районної ради Мельник Юрій Володимирович взяв участь у роботі сесії Копистинської сільської ради, яку провів голова сільської ради Матюхін Анатолій Михайлович. На сесії були присутні депутати сільської ради, члени виконкому Копистинської сільської ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованый користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт под своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєстровані